Dlaczego kochamy szpilki?

Buty są uważane za jedne z najważniejszych akcesoriów mody dla kobiet. Jeśli nosisz wspaniały strój to nic ci to nie da jeśli zapomnisz o dobraniu do niego butów, które całkowicie nie pasują. Tak, zawsze trzeba być bardzo ostrożnym przy wyborze butów. W tym przypadku, szpilki są najlepszym rozwiązaniem. Te buty pasują do prawie wszystkich rodzajów sukienek, czy jest to długa suknia, krótkie spódniczki czy dżinsy.


Kobiety uwielbiają nosić wysokie buty. Te buty są odpowiedzialne za wielkie szaleństwo w przemyśle obuwniczym. To
szpilki są idealną propozycją dla kobiet. Można uzyskać wiele odmian, stylów kolorów i rozmiarów. Tak, można mieć pewność, że znajdzie się szpilki idealne dla siebie. Mężczyźni też kochają oglądać kobiety w szpilkach. Obraz kobiety idącej w szpilkach i kołyszącej biodrami jest tym, co każdy człowiek uwielbia oglądać. Tak więc, każda kobieta, która uwielbia przyciągnąć wzrok ludzi, na pewno powinna nosić jak najczęściej szpilki pasujące do tej sukienki.


Istnieje kilka zalet noszenia takich butów. Kobieta wygląda ładniej i czuje się pewniej podczas noszenia obcasów. Pomagają one wysmuklić kobietę. Zatem
szpilki są świetnym rozwiązaniem do tego, by niska kobieta mogła wyglądać na wyższą. Zatem szpilki dają nogom wyższy i szczuplejszy wygląd. Ponadto, gdy kobieta idzie w takim bucie wygląda o wiele bardziej elegancko. Tak więc, buty na wysokich obcasach z pewnością dodaje nowy wymiar do każdej kobiecej osobowości.


Obcasy są dostępne w różnych wzorach i kształtach. Przeczytaj poniżej, aby wiedzieć, jakie
szpilki należą do najbardziej popularnych rodzajów obcasach. Takie buty są zazwyczaj noszone w eleganckich miejscach takich jak bary, restauracje, wesela lub przy jakichkolwiek oficjalnych okazjach. Możesz również zobaczyć kobiety chodzące na wysokim obcasie w swoich biurach. Można nosić szpilki prawie wszędzie do czasu, gdy czujesz się w nich komfortowo.

Jest wiele kobiet, które są zdania, że te buty mogą powodować bóle stóp i bóle kręgosłupa. To jest prawda! Ale w tym przypadku ważne jest, aby pamiętać, że bóle pleców i bóle stóp zdarzają się tylko u kobiet, które noszą nieodpowiedni rozmiar obuwia lub nie chodzą w odpowiedni sposób. Przed zakupem butów na wysokim obcasie, należy zawsze mierzyć stopę aby uniknąć zakupu złego rozmiaru.


Istnieje wiele sklepów internetowych sprzedających szpilki na wysokim obcasie w różnych wzorach, kształtach, kolorach i rozmiarach. Wystarczy pamiętać, aby kupić szpilki z renomowanego sklepu internetowego, który oferuje jakość.

A co zrobić, by wyglądać w szpilkach naprawdę sexy, pięknie i pewnie?

Noszenie i spacerowanie w seksownych szpilkach to zupełnie inna opcja niż chodzenie w jakimkolwiek innym obuwiu. Wbrew pozorom nie jest to zbyt trudne. Przy odrobinie praktyki, będziesz mogła wyjść na wysokich obcasach kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę!

1. Jeśli chcesz ponętnie nosić seksowne szpilki, wstań powoli by się przyzwyczaić do nowego rozłożenia swojej wagi. Dobrze jest mieć w pobliżu coś o co możesz się oprzeć, bowiem na początku możesz się lekko chwiać. Postaw przed sobą duże lustro, stań przed nim na chwilę, a następnie pooglądaj się lekko z każdej strony. Dzięki temu zrozumiesz swoją postawę i profil, ale także zobaczysz jak pięknie wyglądasz na wysokich obcasach, dzięki czemu będziesz mieć jeszcze większą ochotę przyzwyczaić się do chodzenia w takich butach.

2. Zrób kilka kroków w swoich wysokich obcasach. Trzymaj nogi możliwie prosto i blisko siebie. Zacznij od powolnych, krótkich kroków. Należy również pamiętać, aby odchylić ramiona, ponieważ to pomoże utrzymać równowagę. Z każdym krokiem, skieruj swoje nogi tak prosto przed siebie, jak to tylko możliwe. Jeśli to możliwe, najlepiej jeśli mając pierwszy raz szpilki na swoich nogach będziesz się poruszać na twardej podłodze (nie zbyt śliskiej)

3. Kontynuuj chodzenie tam i z powrotem po pokoju, obracając się w różnych kierunkach, i zatrzymując się bez chwiejności na swoich wysokich obcasach. Im bardziej zrelaksowana jesteś, tym łatwiej będzie ci utrzymać równowagę. W ten sposób wzmocnisz swoją pewność siebie, dlatego należy pamiętać, aby trzymać swoje plecy proste, głowę unieść do góry, wtedy ty i twoje szpilki będziecie się prezentować naprawdę pięknie.

4. Jeśli już poczujesz się bardziej komfortowo w swoich wysokich obcasach warto zacząć ćwiczyć na różnych powierzchniach, takich jak dywany czy drewniane podłogi. Zacznij powoli i pamiętaj, aby kierować się w różną stroną i ćwiczyć naturalnie. Nie polecam ćwiczyć na powierzchniach gdzie jest piasek, brud, błoto, trawa, śnieg, deszcz ze śniegiem, żwir czy dowolna powierzchnia która jest trudniejsza do chodzenia – szkoda szpilek i ciebie.

Dodaj komentarz